بهترین راهنمای خرید تخت خواب بادی

راهنمای انتخاب تخت خواب بادی برای مصرف روزانه
 
یکی از کالاهای مقرون به صرفه و ارزان تخت خواب بادی است، مناسب برای جایگزینی بعنوان تخت واقعی تان میباشد اما پیدا کردن مدل درست و انتخاب دقیق آن نیز همیشه آسان نمی باشد. این مدل تخت بهتر است که نرم و مانند تخت واقعی تان بزرگ باشد اما اگر یک مدل اشتباه و غلط را پیدا کردید، ممکن است که صبح در زمان بیدار شدن از روی زمین بلند شوید و خالی از باد شود در نتیجه با مقایسه مدل های جدید تخت خواب بادی چه کاری می توانیم انجام دهیم؟
برای مثال نمونه هایی از مدل های معروف را معرفی میکنیم:
تخت خواب بادی sound sleep با تکنولوژی فنری و پمپ درجه یک
مدل دو نفره از این نوع تخت خواب بادی حالت فنری داشته که موجب دوام و استحکام آن میشود اگر میخواهید محلی که استراحت کنید و در شبانه روز بخوابید، سِفت و صاف باشد مدل soundsleep را به شما معرفی می کنیم. یک عدد پمپ برقی متصل به بدنه برای پر و خالی کردن باد آن وجود دارد. این سِری از محصولات در کمتر از 4 دقیقه پر از باد و خالی از باد میشوند که به آسانی و به سرعت صورت میگیرد. این تخت خواب بادی برای استفاده در منزل، مناسب برای مهمانان، دوستان و اقوام میباشد. در ابعاد مناسب و ایده آلی، کاملا کمجا ساخته شده، ارتفاع دو برابر دارد که ساختار فنری در آن موجود است. کاملا پهن و ضخیم، رویه ضد آب دارد که نرمی و دوام زیادی را با رویه و لایه اضافی برای تان مهیا میکند. خراب و پنچر نمیشود  همراه کیسه حمل و نقل برای جابه جایی آسان همراه محصول میباشد. تقریبا 18 ماه گارانتی پمپ باد برقی متصل به بدنه وجود دارد که برای بهره مندی از آن میتوانید با شرکت اینتکس تماس بگیرید.
تخت خواب بادی اینتکس مدل durabeam با پمپ برقی و ارتفاع 4 لایه
تخت بادی دو نفره برای استفاده روزانه در منزل که ساختار فناوری فیبر (fiber-tech) درست شده است.  پمپ باد برقی ساخته شده داخل تخت خواب که به آسانی برای پر و خالی شدن هوای موجود در آن کاربرد دارد. این پروسه حدودا 4 دقیقه به طول می انجامد. رویه ضد آب دارد و حدودا 56 سانتی متر ارتفاع دارد که از 4 لایه ساخته شده است، لبه ای دور تا دور آن وجود دارد که برای نگه داشتن ملحفه کشدار روی آن مورد استفاده قرار میگیرد. شامل کیف قابل حمل که برای ذخیره سازی، حمل و نقل آسان تخت بادی می باشد. ابعاد مناسبی داشته که فضای کمی را به خود اختصاص میدهد. لطفا قبل از استفاده از باد شدن کامل اطمینان حاصل نمایید یا روند عملکرد خالی از باد شدن آن را به طور کاملا انجام دهید.
تخت خواب بادی insta با پمپ باد برقی
یکی از تخت خواب بادی مناسب برای منزل که همراه دو عدد پمپ باد میباشد. یکی از پمپ بادها برای باد و خالی کردن کارایی دارد و دومین پمپ باد موجود روی آن برای پر از باد نگهداشتن آن در طول شبانه روز میباشد به این معنی که روشن میماند تا تخت بادی در زمانی که خواب هستید، خالی از باد نشود. پمپ باد اصلی در کمتر از 4 دقیقه پر و خالی از باد میکند، پمپ باد دوم فشار موجود از هوا در آن را نگه داری میکند تا سطح در نرمی سطح و راحتی را در زمانی که خواب هستید، برای تان نگه دارد. پمپ باد دوم از ویژگی خاموش و روشن شدن به طور اتوماتیک بهره برده است تا در زمانی که پر از باد شود، به طور خودکار خاموش شود. ساختار داخلی فنری دارد که در سایز دو نفره موجود است که تخت بادی را محکم، قوی نموده و سطح راحتی را برای خواب ایجاد مینماید. ارتفاع 45 سانتی متری موجب شده که به آسانی بتوانید از روی تخت خواب بلند شده، شامل کیسه حمل و نقل برای جابه جایی و ذخیره سازی میباشد. سایز دونفره و یک نفره آن در ابعاد مناسبی تولید شده، کم جا و فضای کمی را بخود اختصاص میدهد. لطفاً این محصول را بر طبق دستورالعمل خود خالی از باد نموده، توجه داشته باشید که مواد و ساختار تشکیل دهنده آن در چند بار اول استفاده، کِش می آید و کاملا از هم جدا میشود. پیشنهاد میکنیم که تخت خواب بادی خود را هر یک ساعت یک بار باد بزنید تا اندازه ابعاد و مقدار باد موجود در آنرا بدانید. باد اضافی در آن بعد از یک دوره استفاده به طور کامل سِفت میشود. پمپ باد دوم آن نیز موجب میشود که باد موجود در آن خالی نشود و باد مورد نیاز را به آن اضافه میکند. تمام اندازه گیریهای محصول باید از مرکز آن انجام گیرد برای طول و عرض آن نیز اطراف تخت را از مرکز آن اندازه گیری کنید و برای ارتفاع نیز از مرکز آن بلند ترین نقطه را اندازه گیری نمایید.
تخت خواب بادی مدل  serta
دو عدد پمپ در یک تخت خواب بادی وجود دارد که این سیستم موجب میشود که بدون سر و صدا تخت تان را در طول شبانه روز پر از باد نگه دارد. پمپ باد اصلی آن به طور خود کار در کمتر از 4 دقیقه تخت را پر و خالی از باد میکند، پمپ باد دوم که روی بدنه آن نیز نصب شده تا فشار باد موجود در آن در حالت ایده آل تان باقی بماند و خالی از باد نشود. یکی دیگر از ویژگی های مورد پسند این تخت بادی خاموش و روشن شدن آن به طور خودکار میباشد، زمانی که در حال پر وخالی شدن است، دیگر نگران این نیستید که دکمه خاموش و روشن را بزنید.سیستم فنری داخلی آن موجب شده که سطح نرم و راحتی را برای شما در زمان استراحت بوجود بیاورد همچنین لبه دور تا دور آن باعث شده که از ملحفه کشدار به آسانی استفاده نمایید، ضد پنچری و از موادی ساخته شده که با کیفیت بالا بوده و برای مدت طولانی دوام دارد. ارتفاع آن حدوداً 18 سانتی متری آن موجب شده که به راحتی از روی تخت خواب بلند شوید، کیف حمل و نقل داشته، که ایده آل برای جابه جایی و ذخیره سازی است.
- نام برند و مارک : زمانی که میخواهید تخت خواب بادی بخرید، نام برند و مارک آن نیز مهم می باشد، اگر کمپانی برای تولید تکرار داشته باشد و مداوم این کار را انجام دهد پس برای تولید تخت و تشک با کیفیت بالا تلاش کرده همچنین شما بیشتر راغب هستید که محصولات با دوام، نرم و ماندگاری بالا را داشته باشید.
- نظریات مشتریان: یک عامل مهمی که باید در نظر گرفته شود نام برند و مارک است اما بهتر است که نگاهی به نظرات مشتریان نیز بیاندازید، حتی اگر راجع به برند به طور کامل شناخت دارید پس بهتر است که نظرات مشتریان دیگر را راجع به تختی که میخواهید بخرید، بدانید. تحقیقات لازم را انجام دهید.
- خصوصیات تخت خواب بادی: ابعاد آن تا چه حد می باشد؟ چه ویژگی هایی را مد نظر دارید؟ نحوه کارکرد پمپ آن چگونه است؟ تمامی خصوصیات آنرا در نظر بگیرید زمانی که دارید مدل ها را با هم مقایسه کرده تا انتخابی مناسب با نیازهایتان را پیدا کنید.
هنوز نمیدانید کدام مورد را انتخاب کنید؟ نگران نباشید، در اینجا مدلهای برتر در سال 2017 را به طور خلاصه به شما معرفی میکنیم که مناسب با نیاز و بودجه تان بوده و در انتخاب راحت تخت به شما کمک میکند.
تخت بادی SOUND SLEEP  :
نکته مثبت: از همه جوانب مورد آزمایش و تست قرار گرفته است، در بین اکثر خریداران معروف بوده، سطح نرم و راحتی را برای شما بوجود می آورد، کاملا بادوام بوده که این خصوصیت در همه مدل های سِری SOUND SLEEP موجود است.
نکته منفی: کند ترین سیستم پر و خالی از باد شدن را دارد.
تخت خواب بادی INSTA-BED :
نکته مثبت: بر طبق همه آزمایشات کاملا نرم و راحت بوده، پمپ باد آن به طور اتوماتیک خاموش میشود، پمپ باد دوم نیز برای ثابت نگه داشتن باد موجود در تخت بادی در زمانی که خواب هستید کارایی دارد.
نکته منفی: پمپ باد آن به صورت آرام و بدون ایجاد سر و صدا کار میکند و اذیتی در خواب شبانه شما ایجاد نمی کند.
تخت خواب بادی INTEX با رویه نرم:
نکته مثبت: ارتفاع بلندی دارد که به آسانی می توانید آنرا مورد استفاده قرار دهید، قیمت تخت بادی مناسب می باشد و در نظر آزمایش کنندگان تخت رتبه دار میباشد.
نکته منفی: زمانی که روی آن مینشینید، مقدار کمی از گوشه ها خم میشود.
تخت خواب بادی بلند INTEX :
نکته مثبت: کاملا نرم است و در عین حال ارزان
نکته منفی: ویژگی دوام آن مورد انتقاد قرار گرفته است.
تخت خواب بادی مدل SERTA :
نکته مثبت: در زمان استفاده به هیچ وجه باد آن خالی نمیشود، کاملا نرم و راحت بوده، گارانتی پمپ باد به مدت 18 ماه دارد.
نکته منفی: از نظر قیمت ارزان تر می باشد.
طریقه خرید تخت خواب بادی
امروزه تخت خواب های بادی برای خواب و استراحت در شبانه روز کاملا نرم و راحت بوده، به آسانی نصب و راه اندازی میشوند. هر محصولی که در این سایت ارائه میشود، تست شده است، پمپ باد متصل به بدنه دارد که به راحتی آنرا در مدت زمان کوتاهی باد میکند در ضمن یکی از ویژگی های قابل دسترس محصول میباشد. بسیار آسان راه اندازی شده و به راحتی با فضایی که برای نصب آن در نظر گرفته اید، سِت میشود. امروزه یکی از مشکلات عمده در مورد این مدل تولیدات نشت و سوراخ شدن نیست. به طور کلی ما سایز دو نفره از تخت های بادی را مورد آزمایش قرار داده ایم اما در هر مدلی تولید شده است. اما در این مقاله ما بیشتر راجع به تخت های بادی دو نفره صحبت میکنیم بعلاوه با در نظر گرفتن همان 5 مورد ذکر شده، سه مدل رایج دیگر را مورد بررسی قرار میدهیم.
- تخت خواب بادی دو نفره SIMPLYSLEEPER : لایه رویی نرم و راحتی دارد که می توانید از ملحفه و روتختی مورد پسند خود نیز استفاده نمایید. 
- تخت خواب بادی COLEMAN :  یکی از تخت های بادی با دوام، ارتفاع بلند و پمپ متصل به بدنه می باشد که علاوه بر استفاده در منزل نیز در کمپ و مسافرت نیز کاربرد دارد.
- تخت خواب بادی دو نفره AEROBED PREMIER : این مدل مانند یک تشک بادی نیز کارایی دارد اما این تولید آن موجب ضربه زدن به تشک بادی نیز شده، یکی از گرانترین ها بوده که یک کنترل از راه دور برای تنظیم فشار باد موجود در آن وجود دارد.
تخت خواب های بادی چگونه تست شده اند؟
نرمی و ساختار داخلی:
یکی از مهم ترین نکاتی که در مورد خرید تخت خواب بادی باید در نظر بگیریم، نرمی و راحتی آن است. هیچ کدام از تولیدات مانند یک مدل استاندارد نبوده اما بعضی از آنها راحتی و آسایشی را جهت دراز کشیدن روی آن نسبت به دیگر تخت ها ارائه میدهد. ساختار( چگونگی نگهداشتن باد داخل تخت خواب) همچنین نقش بسزایی دارد. برای اینکه راحتی و نرمی را مورد آزمایش قرار دهیم، چند نمونه از آن را باد کرده، آماده استفاده شود، چشمان 4 نفر را بسته و در تماس با تخت قرار داده تا تجربه خود را بدون دیدن برند، اندازه و جنس رویه آن بگویند.
قابل دسترس بودن:
تخت های بادی به راحتی پر، خالی از باد و جمع آوری میشوند. همه مدل هایی که در اینجا ذکر کردیم دارای پمپ بادی برقی و متصل به بدنه هستند در ضمن میتوانید بدون پمپ آن را نیز خریداری نمایید یا تختی را انتخاب نمایید که پمپ باد موجود بوسیله باتری شارژی کار میکند که در این صورت مناسب برای کمپینگ و سفر می باشد. هر کدام از تولیداتی که ما به شما معرفی نمودیم، همراه با کیف حمل و نقل مناسب برای شما ارسال میگردد. نگهداری آن در کیف حمل و نقل به آسانی انجام میشود.
نگهداشتن باد:
ما هر تولیدی از تخت خواب بادی را تست کرده تا هوای موجود را بخوبی در خود نگه دارد به همین دلیل برای آزمایش آن 108 کیلوگرم ماسه را در بسته های سه تایی روی آن قرار میدهیم به مدت 6 ساعت دمای اتاق و میزان باد موجود در تخت را کنترل میکنیم و فاصله لایه رویی را با نزدیک ترین لایه داخلی در آغاز و پایان آزمایش اندازه گیری میکنیم.
قیمت و نکات مهم دیگر:
ارزش  و قیمت هر محصول با توجه به عواملی که هر تخت خواب بادی ارائه میدهد، اندازه گیری میشود.
محصول دو نفره که برای مصرف در منزل طراحی شده است برای این گونه مصارف ما این مدل را تولید کرده ایم که پمپ باد متصل به بدنه داشته باشد که به آسانی نیز جمع آوری شود در این صورت نیازی به جستجو برای پمپ باد نیست یا دیگر نیازی به پریز برق برای راه اندازی پمپ باد ندارید که در این صورت ما پمپ باد متصل به بدنه را بهترین راهکار برای استفاده در منزل میدانیم.
تخت خواب که برای کمپ طراحی شده، پمپ بادی متصل به بدنه ندارد اکثر مدل های کمپینگ دارای پمپ باد شارژی بوده و یا اینکه با باتری کار کند یا اینکه هیچ کدام از این موارد را ندارد و باید با پمپ باد دستی آنرا باد کنیم. برای محصولات کمپ بهتر است پمپ باد جداگانه خریداری نمایید و یا اینکه شارژ فندکی و برقی داشته تا به پمپ آن نصب نمایید. تخت های بادی کمپ با باتری و پمپ باد های سبک تری ساخته شده تا جابه جایی آسان تری داشته باشد. بسیاری از آنها در مدل و اندازه های متنوعی تولید شده که در سایت قابل دسترس میباشد.
تخت خواب بادی INSTA و تخت خواب بادی مدل SERTA
تا آنجایی که گفته شده، این دو مدل تخت خواب بادی همراه پمپ دومی برای ثابت نگهداشتن باد موجود در آن کارایی دارد. تمام آزمایشات و تحقیقات نسبت به این دو مدل تخت کاملا یکسان بوده و از نظر راحتی در یک سطح می باشند فقط در نوع برند، گارانتی و رنگ باهم تفاوت دارند، از نظر کیفی کاملا یکسان می باشند که هر کدام ممکن است برای یک خریدار مهم باشد. هر دو مدل تخت بادی نیز از طریق یک کمپانی تولید میشود از نظر ساختار داخلی نیز برای ثابت ماندن فنرهای آن به صورت عمود و افقی بوده و مانند 5 مدلی که در ابتدا معرفی نمودیم، سطح راحت و نرمی دارد و در ادامه می توانیم مدل INSTA-BED را بگوییم که دارای پمپ باد ثانویه بوده تا در زمانی که خواب هستید، باد موجود در تخت را ثابت نگه داشته و در زمانی که خالی شود بدون سر و صدا شروع به کار کند سایر پمپ ها در تخت ها ممکن است در زمان استفاده ایجاد سر و صدای زیاد کنند، اما در واقع پمپ باد این محصول به معنای واقعی کلمه آرام می باشد.
اگر فشاری به این مدل وارد شود، هرگز باد آن خالی نشده اگر چه وزن یک شخص ممکن است که بر روی آن  به طور مداوم وارد شود و به مرور مقدار کمی از هوای موجود در آن خالی شود. بنابراین در صورت استفاده مداوم نیاز به باد کردن مجدد آن در زمان صبح نیست اما اگر مقدار قابل توجهی باد خالی کرد در اینجا نیاز به کار انداختن مجدد پمپ باد دارید.
در بین آزمایشات روی دو مدل تخت بادی هیچ کدام باد موجود در را خالی نکرده، هر دو حدودا 6 ساعت به طور منظم کنترل شده اند و از افرادی برای انجام این آزمایش نیز استفاده شده تا آن را مورد استفاده قرار دهند و روند استفاده از تخت میزان کم شدن و ثابت ماندن باد آن را رویت کنند.
بعنوان تولید کننده تخت های بادی می توانیم به این موضوع اشاره کنیم که از تخت ها ی جدید انتظار می رود که در یک حالت عادی و رایج باقی بمانند، ما این آزمایشات را انجام می دهیم تا حتی از ایجاد حتی یک سانت خم شدن تخت نیز جلوگیری نماییم.
در کنار این همه مزایا از تخت بادی INSTA باید به این مورد اشاره کنیم که کلید اصلی پمپ حساس به فشار می باشد، برای این که آن را پر از باد کنید باید پمپ باد را در حالت روشن گذاشته تا تخت شکل اولیه خود را بگیرد و بعد مدت زمان کمی که پر از باد شد، به طور خودکار خاموش میشود و نیازی به صرف وقت بسیار برای راه انداختن ندارید اما دیگر محصولات به طور معمول نیاز به خاموش کردن دارند. این دو مدل تخت خواب که گفتیم به غیر از اینکه رنگ آن را در نظر بگیریم از نظر قیمت و بها نیز متفاوت می باشد و هر دو مدل از گارانتی 18 ماهه پمپ باد برقی متصل به بدنه برخوردار می باشند و به طور کلی این مدل تخت خواب ها از نظر نرمی و راحتی و قابل دسترس بودن، به طور گسترده ای پیشنهاد میشوند.
تخت خواب بادی INTEX  با سیستم DURA-BEAM
بلندترین تخت خواب بادی اینتکس که به آسانی می توانید روی آن دراز کشیده و از روی آن بلند شوید بیشتر مناسب برای آفراد در سنین بالا بوده، کاملا راحت و نرم می بیاشد. این تخت بادی مانند دیگر محصولات به طور قابل ملاحظه ای تولید نمیشود و بعبارت دیگر یک ارتفاع مناسب و ایده آل در بالای محصول وجود دارد که به راحتی می توانید روی آن دراز بکشید ( بعضی از تخت ها دارای سیستم فنری بوده که به شما احساس ناهنجار ناصافی را میدهد) و سطح زیرین آن طوری طراحی شده که روی زمین سُر نمیخورد.
برخلاف اینکه این مدل تخت بادی بلندتر از حالت استاندارد بوده، ما متوجه شدیم که لایه های اضافی بر روی آن هنوز کار میکند و تا حد زیادی این محصول را در جای خود ثابت نگه میدارد. تخت خواب بادی INTEX به آسانی قابلیت دسترسی دارد: آن را محفظه خود خارج کرده، روی زمینی عاری از هر گونه اشیای نوک تیزو بُرنده پهن کنید، پمپ باد را به آن نصب نموده و روشن نمایید تا پر از باد شود. حدودا 3 الی 4 دقیقه طول میکشد تا پر از باد شود، زمانی که از پمپ باد صدای خفیف زوزه ای را شنیدید، باید پمپ باد را خاموش کنید.
خالی کردن باد آن نیز کاملا آسان می باشد، فقط کافیست که پمپ باد را در حالت خالی کردن باد تخت خواب گذاشته تا هوای موجود در تخت خواب خالی شود، بعد مدت زمان کوتاهی صدایی غیر عادی از پمپ باد می آید و نشان دهنده آن می باشد که باد تخت به طور کامل خالی شده است. این مدل از تخت نسبت به تخت های بادی دیگر از ارتفاع بلندی برخوردار بوده که هیچ تاثیری در نحوه دسترسی آن ندارد.
این مدل را با دمای موجود در اتاق خواب نیز تست شده است، همه سازندگان نیز به این نکته اشاره کرده اند که در مرتبه اول استفاده حدودا به مقدا کمی محصول کِش می آید. بنابراین زیاد نگران و حساس نشوید.
زمانی که قیمت تخت خواب بادی intex  را چک میکنیم، این محصول در جایگاه بالایی از جدول قیمت ها قرار گرفته است. می توانید ویژگی بیشتری و یا نرمی  نیز به آن اضافه نمایید اما با این مدل به مشکل نخواهید خورد.
تخت خواب بادی INTEX  با پمپ باد برقی متصل به بدنه
زمانی که شرکت اینتکس از این مدل تخت خواب بادی صحبت میکند در ذهن اکثر افراد نرمی و دوام بوجود می آید. ساختار کفه آن نیز فنری بوده که مانند تخت های سنتی و لایه رویی آن نیز از جنسی نرم ساخته شده است که مانند یک تخت خواب سنتی برای شما عمل میکند. قیمت پایینی دارد اما در آخرین آزمایشی که انجام شده است بالاتر از تخت های بادی با ارتفاع 55 سانتی متری قرار گرفته است.
این مدل تخت به طور قابل قبولی نرم و راحت است به طور قابل توجهی صاف و راحت جهت دراز کشیدن می باشد و بافت های داخلی آن طولانی تر و در پایین تخت به طور انبوه وجود دارد پس به همین دلیل احساس راحتی مضاعفی را برای شما بوجود می آورد. مانند دیگر محصولات تولید شده از شرکت اینتکس، دسترسی آسان دارد و در مدت زمان کوتاهی نصب میشود. یکی از تخت های بادی است که به سرعت و فقط در مدت 2.30 دقیقه پر از باد میشود.
در حدود 6 ساعت به طور مداوم مانند دیگر مدلها مورد بررسی قرار گرفته است و این مدل تخت ارزان قیمت فقط یک سانتی متر باد خالی کرده که این میانگین در سری محصولات جدید اینتکس، بسیار عالی می باشد.
در آخر راجع به این مدل تخت خواب بادی می توان اینطور گفت که به طور کامل مانند مدل INSTA  و  SERTA کاملا نرم و راحت نمی باشد اما تختی است که در موارد ضروری مانند ایجاد فضای خواب مناسب برای مهمان کاملا ایده آل می باشد و به سرعت باد میشود. 
تخت خواب بادی سِری SOUNDSLEEP
اکثر استفاده کنندگان این مدل تخت بادی از نرم و راحتی زیاد آن نسبت به تخت های معمولی گفته اند، به طور کلی از ساختار فشرده و پیچیده ای تشکیل شده است، که موجب راحتی مضاعف آن شده در ضمن همین ویژگی مورد پسند اکثر افراد قرار گرفته است. زمانی که تست مدل INSTA یکی پس از دیگری انجام میشود بعد آن آزمایش کنندگان به سمت مدل نمی آیند چون در واقع مدل INSTA-BED  دارای سیستمی دو پمپ بوده که به سرعت پر وخالی از باد شده اما مدل INTEX  با سرعتی پایین خالی از باد میشود.
تخت خواب بادی سری SOUND SLEEP  مانند سایر تخت خواب ها دارای ابعادی یکسان بوده، رویه کاملا نرمی دارد رنگ آبی آن نیز برای اکثر خریداران جذاب تر از رنگ قهوه ای INST-BED می باشد. اگر از رویه های تیره رنگ و ضخیم استفاده میکنید که این رنگ جذاب رویه آن دیده نمیشود اگر می خواهید که خودش را نشان دهید از لایه هایی روشن و نازک استفاده نمایید.
تخت خواب های بادی دیگر به طور خودکار خاموش شده اما این مدل تخت را به طور معمول باید خودتان باد خاموش کنید و می توانید در زمانی که صدای غیر عادی از پمپ شنیدید، آن را خاموش نمایید.
حدودا به مدت 6 ساعت مانند تخت خواب های دیگر و با همان روش کیسه شن مورد آزمایش قرار گرفت و فقط یک سانتی متر از باد آن خالی شد، فقط باید گفته شود که مانند دیگر تخت های بادی جدید در باز اول از استفاده دچار کشیدگی میشود که کاملا طبیعی است.
یک نکته قابل توجه: در آخر باید به این موضوع اشاره کنیم که درصد بالایی از افراد که در صدد انتخاب تخت درجه عالی هستند و یا اینکه یک مدل از تخت هایی که در بالا گفته شده را خریدند، از سری محصولات SOUND SLEEP  کاملا راضی بوده و بعد از آن نیز INTEX  را ترجیح داده اند.
خرید تخت خواب بادی   21 فروردین
خرید تخت خواب بادی یکی از عمده ترین خرید ها برای استفاده در منزل می باشد به دلیل اینکه بیشتر وقت خود را بر روی تخت خواب و تشک بادی خود نسبت به دیگر وسایل منزل صرف می نمایید به طور کلی این قسمت از مقاله را به نحوه خرید و تهیه آن اختصاص میدهیم تا مرحله به مرحله بتوانید بهترین مدل را خریداری نمایید.
1- قبل از خرید تحقیق نمایید: سایت خرید و فروش تخت خواب بادی را پیدا کرده تا آن چیزی که در نظر دارید را پیدا کنید. اگر تا بحال خرید نکرده اید، این مرحله به شما کمک می کند که تمامی جوانب، تجهیزات و ساختار قابل دسترس آن را بدانید و بعد به فروشگاه مراجعه فرمایید.
- قیمت کلی آن را در سایت ببینید تا هزینه آنچه که متناسب با نیازتان است را به طور کامل بدانید.
- اکثر تخت خواب های بادی دارای برند و مارکهای متفاوتی بوده که در طرح های مختلفی تولید شده در ضمن با فضای موجود برای استفاده و دمای هوای اتاق خواب تان قابل تنظیم می باشد. تصمیم بگیرید که چه نوع تکنولوژی برای شما کارآمد می باشد که در این صورت می توانید با مطابقت آن چه میخواهید و آن محصولی که در سایت موجود است، دست به انتخاب بزنید.
- نسبت به ویژگی هایی که برای تان مهم است دقت لازم داشته که هر برند از تخت بادی شامل چه خصوصیاتی می شود مثلا گارانتی دارد یا نه. اگر نسبت به  تختی راغب شدید همراه تمام ویژگی های تخت می توانید به طور حضوری به فروشگاه آمده یا اینترنتی اقدام نمایید.
2- میزان سِفت بودن و نرم بودن تخت خواب را امتحان کنید: اگر چه تخمین زدن این ویژگی بدون تست کردن آن کاملا سخت است اما با یک حرکت معمولی و فیزیکی می توانید این ویژگی را امتحان کنید.
- اگر مشکل در کمر خود دارید، بهتر است که یک مدل با میزان کمی از سِفت بودن را انتخاب نمایید در این صورت با این ویژگی می توانید ناحیه کمر و پشت بدن خود را به طور کامل تحت پوشش قرار دهید.
- ارتفاعی که در بالای بعضی از محصولات بعنوان بالش کارایی دارد بهترین مورد برای آن دسته افرادی می باشد که بیش از حد سبک نمی باشند چون به دلیل اینکه وزن بالایی برای فشار آوردن به روی تخت خواب نداشته و این موجب بوجود آمدن سطحی ایده آل برای این دسته افراد می باشد. افراد بزرگسال به دلیل وجود آن ارتفاع نرم و راحت برای قرار گرفتن سَرو گردن شان، این مدل را انتخاب میکنند.
- میزان و اندازه فنر موجود در آن ها را نادیده بگیرید و فقط به کیفیت (نرمی و سفتی) و میزان کارایی که نیاز دارید توجه داشته باشید. مطالعات نشان داده که میزان تعداد فنر های موجود در یک محصول بادی در واقع ربطی به میزان راحتی و نرمی آن ندارد.
3- فضای مورد نظر برای نصب و راه اندازی تخت خواب خود را اندازی گیری نمایید: هیچ چیز بد تر از زمانی نمی شود که محصول مورد نظر و ایده آل خود را بخرید، تنها به این دلیل که فکر می کنید با فضای موجود در منزل تان متناسب می باشد. ابعاد و اندازه تخت خواب خود را در اتاق خواب متر کنید تا بتوانید سایز مناسبی از آن را انتخاب نمایید.
- تخت بادی دو قلو در کوچکترین سایز ممکن وجود دارند.
- مدل های دوبل و با ارتفاع بلند نیز در بزرگترین سایز از سری محصولات وجود دارند.
- مدل های دو نفره از تخت خواب های بادی در اندازه و قیمت های متنوع بفروش می رسند.
- تخت بادی از نوع طبی، کامفورت، ارتفاع دار و.. در اندازه و قیمت های مختلف وجود دارد.
- بعضی از فروشگاه های اینترنتی نیز تخت بادی در سایز خیلی بزرگ نیز دارند.
- فقط به این نکته توجه داشته باشید که ابعاد تختی که میخرید با فضای موجود در اتاق خواب جهت راه اندازی آن متناسب باشد.
4- پیدا کردن آدرس فروشگاه: آدرس فروشگاه فروش لوازم بادی اصولا در سایت موجود می باشد اما در صورت تماس با شرکت می توانید نیز آدرس را از کارشناسان فروش بگیرید.
5- تخت خواب بادی خود را امتحان کنید: اگر شرکتی که به آنجا مراجعه کردید دارای نمایشگاه بوده و یا از اجناس بادی خود به طور آماده داشته باشد می توانید با هماهنگی محصولی را که میخواهید بخرید را امتحان کنید.
6- در مورد ساختار، نرمی و راحتی آن سوال بپرسید: در ضمن از گارانتی و تست سلامت کالا نیز می توانید از کارشناسان فروش بپرسد. به طور کلی قبل از اینکه دست به خرید بزنید باید اطلاعات درست و صحیحی از ان محصول کسب نمایید. مدت زمان گارانتی را بپرسید، برند های مختلف میزان زمان گارانتی آنها متفاوت است. در مورد هزینه حمل و نقل و طریقه پرداخت آن را اطلاع کسب نمایید.
7- میزان گارانتی آن را چک کنید: اکثر تخت خواب های بادی که پمپ برقی متصل به بدنه دارند دارای 18 ماه گارانتی پمپ باد می باشند.
8- لوازم جانبی و تمامی محصولاتی که موجب استفاده راحت تر و بهتر تخت خواب بادی می شود را خریداری نمایید: رویه ای مناسب برای سطح آن که حالت ضد آبی را برای تخت ایجاد کرده، چسب تعمیراتی در صورتی در پکیج تخت مورد نظرتان موجود نباشد، پمپ باد برقی در مواردی که تخت فاقد پمپ باد است. اغلب بعضی از افراد نیز از بالش بادی برای سر و گردن خود در این مدل تخت ها استفاده می نمایند، پس بهتر است که در زمان خریداری تخت خواب خود، بالش بادی مورد علاقه خود را نیز تهیه کنید.