مزایا و معایب تخت خواب بادی

اگر بخواهیم درباره تخت بادی صحبت کنیم باید بگوییم هیچ یک از آن ها نیست که با داشتن مزایای منحصر به فرد خود معایبی نداشته باشند، تخت های بادی برند اینتکس هم که ما قصد داریم اکنون به آن بپردازیم نیز ازین قاعده مستثنی نیست.
مشکل پنچر شدن یا سوراخ شدگی برای همه انواع محصولات بادی ممکن است اتفاق بیفتد چون این محصولات زیره ای نازک دارند ممکن است یک سنگریزه یا خرده چوبی منجر به پارگی آن شود اما طراحان برند اینتکس همواره سعی بر آن داشته اند تا با مطالعات علمی و پدید آوردن ساختاری نو و تازه برای محصولاتشان آن را به روز رسانی کرده و نقایص و مشکلات پیشین را بر طرف نمایند همچنین شرکت اینتکس با ارائه خدمات پس از فروش سعی کرده تا مشتری با رضایتمندی بیشتری از این محصول استفاده نماید.
از دیگر معایبی که برای تخت های بادی می توان بر شمرد سوختن پمپ های باد آن هاست که در گذشته این اتفاق بیشتر رخ می داد اما اکنون با توجه به دقت نظری که شرکت اینتکس بر روی محصولات خود داشته و به روز رسانی هایی که انجام داده است می توان گفت این مشکل در حد بسیار زیادی رفع شده است. 
تخت های بادی برند intex  و best way در ایران با ضمانتنامه 18 ماهه پمپ باد عرضه می گردد و به همین منظور مشتریان این محصول دغدغه این مشکل را نخواهند داشت و با آسودگی خاطر می توانند از این تخت های بادی استفاده کرده و لذت ببرند.
ذکر این نکته لازم است که پمپ های دارای فیوز این مدل از تخت ها سه شاخه بوده و باید از تبدیل برای آن ها استفاده کرد.
البته اگر می خواهید تخت بادی شما طول عمر بیشتری داشته باشد سعی کنید از جهش و پریدن بر روی آن خودداری نمایید زیرا فشار زیاد وارد بر آن می تواند باعث پارگی بافتها و لایه های درونی این تخت ها شود و عمر آن ها را به سر برساند.
مزایای تخت های بادی
هنگامی که تختتان را از باد خالی می کنید خواهید دید که وزن کمی داشته و جای کمی را نیز اشغال خواهد کرد و به همین جهت حمل و نقل آن نیز آسان است.
اگر شما مهمان دارید این تخت ها که به کمک پمپ های باد در عرض 5 دقیقه باد می شوند می توانند به شما در یک میزبانی ایده آل یاری رسانند.
روکش این تخت ها از جنس جیر بوده و به جهت مقاومت ساختار درونی کامفورت آن باعث نرمی آن شده است به طوری که می توانید خوابی خوش را با آن تجربه نمایید.
همان طور که گفته شد حمل و نقل این تخت ها بسیار آسان بوده و نیازی نیست شما از دیگران و یا ابزار حمل و نقل در این خصوص کمک بگیرید.
با توجه به این که تختهای بادی دارای تشک متصل به خودهستند از نظر برآورد قیمت بسیار ارزانتر از خرید یک تخت به اضافه یک تشک برای شما در خواهد آمد و به صرفه تر خواهد بود و این در حالی است که شما از یک تخت مدرن و محصولی که همواره در حال به روز شدن است استفاده می کنید.